Jeden krok do pięknych włosów

2016-07-18

Firma KHADI to marka specjalizująca się w produkcji naturalnych kosmetyków opartych na oryginalnych indyjskich recepturach. Odwieczne ajurwedyczne formuły charakteryzują się wysoką jakością pozyskiwanych składników oraz brakiem chemikaliów szkodliwych dla włosa. Farba khadi orzechowy brąz to produkt stworzony do nadania włosom intensywnego chłodnego koloru brązu. Polecana jest osobom ceniącym naturalne i zarazem skuteczne wyroby.

Jak stosować?

Odpowiednią ilość proszku należy dokładnie rozmieszać w ciepłej wodzie o temperaturze ok. 50 stopni Celsjusza, aż do uzyskania jednolitej, gładkiej konsystencji. Otrzymaną miksturę nakładamy na włosy umyte szamponem bez silikonów. W celu zwiększenia skuteczności aktywacji składników zawartych w farbie owijamy głowę folią oraz ciepłym ręcznikiem. Taki kompres pozostawiamy na okres od 30 minut do 2 godzin, w zależności od oczekiwanych efektów. Po tym czasie spłukujemy ciepłą wodą. W ciągu kilku dni kolor się utleni i uzyska intensywny odcień.

Efekty

Naturalna farba do włosów khadi w odcieniu orzechowy brąz gwarantuje sukces w farbowaniu nawet siwych włosów. Zastąpienie utleniaczy, wzmacniaczy koloru, konserwantów oraz sztucznych aromatów naturalnym wyciągami z roślin sprawia, że włos jest zdrowy, lśniący i odżywiony.