3 godne polecenia sposoby na przywrócenie oczom i skórze wokół oczu promiennego wyglądu

2016-12-18

Nieprzespane noce, późne kładzenie się spać, nieprawidłowa pielęgnacja czy też niesprzyjające warunki do snu to czynniki przyczyniające się do pogorszenia się kondycji oczu oraz skóry wokół nich. Jak więc zadbać cenny narząd wzroku, aby oczy odzyskały naturalny blask i młodzieńczy wygląd?

3 godne polecenia sposoby na przywrócenie oczom i skórze wokół oczu promiennego wyglądu

1.Nawet najlepszy krem do twarzy nie sprawdzi się do pielęgnacji wrażliwej skóry pod oczami. Dopiero kremy przeznaczone do pielęgnacji skóry wokół oczu, które charakteryzują się bardzo lekką konsystencją, zapewnią łatwe rozprowadzanie i właściwe wchłanianie. Kupując tego typu preparaty w aptece online takiej jak Apteka Oliwna można liczyć na uniknięcie nadmiernego rozciągnięcia skóry, reakcji alergicznej oraz podrażnień. Warto postawić na kremy zawierające witaminy i ekstrakty roślinne, dzięki którym skóra wokół oczu będzie długotrwale nawilżona, a drobne zmarszczki wygładzone.

2.W celu wygładzenia zmarszczek warto stawiać na preparaty zawierające proteiny z pszenicy, witaminę C oraz kwasy nukleinowe. Dzięki temu można liczyć na poprawę napięcia skóry, stymulację syntezy kolagenu oraz spłycenie powstałych bruzd.

3.Osoby borykające się z podpuchniętymi oczami powinny postawić na kremy bogate w witaminę C i K, kofeinę, wyciągi z bławatka, kasztanowca oraz arniki. Tego typu produkty oferuje apteka online, a dzięki nim zostaje usprawnione mikrokrążenie, poprawia się elastyczność naczynek krwionośnych, można zapobiec powstawaniu obrzęków oraz rozjaśnić cienie.